В які дні в Києві та області не відключатимуть світло цілий день

В "Укренерго" назвали день, коли у Києві та Київській області не відключатимуть світло.

В "Укренерго" назвали день, коли у Києві та Київській області не відключатимуть світло. Фото: Quizizz

Компанія «Укренерго» проводить експеримент, метою якого є вимірювання споживання електроенергії в кожній області України. Одну повну добу зі світлом отримає кожен з українських регіонів, але в різні дати. Київ та Київська область — це два самостійні регіони країни, тому день зі світлом у них буде різний.

Експеримент «день зі світлом» проходитиме протягом двох тижнів по всій Україні — з 8 по 20 лютого, причому він проходить тільки в будні дні. День зі світлом у Київській області – 10 лютого, у місті Київ – 17 лютого.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У зазначені дні будуть повністю зняті обмеження споживання. Щоб один чи два регіони України постачалися безперебійно, решта областей країни отримає знижений ліміт споживання, тож у період з 8 до 20 лютого відключення світла може бути дещо більше, ніж зазвичай.

При цьому в «Укренерго» обіцяють, що робитимуть все можливе, щоб споживачі не зазнали через це додаткового дискомфорту.

Мета вимірювань — точніший підрахунок споживаної енергії, який дозволить більш правильно встановлювати ліміти споживання з урахуванням релокації підприємств за останній рік, міграції населення, змін у структурі споживання.

Також в «Укренерго» наголошують, що дні зі світлом вони можуть гарантувати лише у разі відсутності масштабних атак на інфраструктуру з боку держави-агресора.

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua раніше писав, чим відрізняються екстрені та стабілізаційні відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua