В Києві на Позняках розпочинають будівництво парку навколо озера Срібний Кіл

В Києві розпочинають будівництво парку "Срібний Кіл": що тут буде.

В Києві розпочинають будівництво парку "Срібний Кіл": що тут буде. Фото: Київзеленбуд

В Києві в Дарницькому районі розпочали будівництво першої черги парку «Срібний Кіл» на змелеьній ділянці площею 7,54 га, розташованій між станціями метро «Осокорки» та «Позняки», що оточує озеро Срібний Кіл.

Про це повідомили в Київраді. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації  

Повідомляється, що над створенням парку працюють ще з 2016 року. Спочатку провели робочі наради, опрацьовали зауважень та пропозиції громади, аж потім затвердили остаточний варіант концепції. Понад 50 тисяч киян мешкають на відстані до 10 хв від парку.

В парку буде закрита прогулянкова доріжка, близько двох кілометрів, навколо озера із можливістю потрапити на неї з усіх сторін парку. Зелена зона буде багатофункціональною. Тут розробили дитячі, спортивні, оглядові майданчики та зони відпочинку. Крім цього, парк буде інклюзивним, тому тут забезпечать безперешкодний доступ як до самого парку, так і до його внутрішніх елементів для всіх груп населення. Також будуть передбачені відповідні елементи та локації, які адаптовані для потреб фізичної та психологічної реабілітації наших воїнів.

Відомо, що будівництва парку заплановано провести в шість черг. 

— Перша черга передбачає планування території відповідно до проєкту, облаштування двох вхідних груп парку, будівництво транзитної доріжки, якою можна бути прогулятися від однієї станції метро до іншої. Крім цього буде облаштовано підпірні стіни, сходи та пандуси, встановлено системи водовідведення вхідної групи та прокладено комунікації. Також передбачено мощення доріжок фігурними елементами типу ФЕМ, проведення робіт з озеленення, і звісно встановлення лав і урн в зоні забудови першого етапу, – зазначили в Київраді. 

В Києві розпочинають будівництво парку "Срібний Кіл": що тут буде.В Києві розпочинають будівництво парку "Срібний Кіл": що тут буде. Фото: Київрада

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua