В Києві облаштували понад 430 пунктів обігріву — Кличко

Фото: Віталій Кличко / Telegram

В Києві облаштували понад 430 пунктів обігріву, ще сто — збираються розгорнути "у випадку надзвичайної ситуації", повідомив міський голова Віталій Кличко. Близько 500 генераторів забезпечують роботу цих пунктів. Там можна зарядити телефон, в приміщеннях є запас питної води, сказав Кличко.

“Місто забезпечило понад 400 генераторів для роботи цих пунктів. Ще близько 100 генераторів надали волонтери та благодійні організації. Також незабаром місто отримає 12 пересувних модульних котелень, які замовило спеціально під пункти обігріву”, — пояснив мер столиці.

Він додав, що не хоче, особливо в нинішній ситуації, вступати в політичні баталії.

“Це безглуздо. Мені є чим займатися,” — заявив Кличко.

За його словами, коли напередодні він їздив перевіряв роботу “пунктів незламності”, зустрів народних депутатів від партії влади.

“І вони в приватній розмові мені говорять, що всі пункти, де вони побували, відкриті і працюють. А потім постять якісь незрозумілі фото”, — додав він.

За його словами, в Києві робиться все можливе для життєзабезпечення столиці в цих складних умовах.

Цими вихідними народні депутати від "Слуги народу" інспектували роботу "пунктів незламності" у Києві. Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

“Кияни жаліються на невідповідність інформації щодо роботи Пунктів незламності в місті Києві. Щоб виправити проблему та проінспектувати всі 530 локацій, залучили народних депутатів “Слуги Народу”, — написав Арахамія у Telegram.

За його словами, за вихідні “Слуга народу” планує “провести повну актуалізацію даних, паралельно вирішувати проблеми з обладнанням, логістикою та функціонуванням локацій”.

Стартувати мали у суботу о 9 ранку.

25 листопада у відеозверненні президент Володимир Зеленський заявив, по всій країні розгорнуті "Пункти незламності", але не у всіх містах місцева влада попрацювала якісно. Зокрема, багато скарг у Києві. Фактично нормально забезпечено лише пункти, які розгорнуті на базі ДСНС та на столичному вокзалі, а над іншими пунктами ще потрібно працювати.

Що відомо

  • Для захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій у Києві створюються "Пункти незламності". Місце їх розташування можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або ж на спеціально створеному сайті.
  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні.
  • З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua