В Києві відремонтують трамвайні колії: замовлення на 400 млн грн

Реконструкція відбудеться від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод».

Комунальне підприємство «Київпастранс» уклало з ТОВ «Реммонтаж-буд» договір про реконструкцію та будівництво трамвайної лінії в Києві. Реконструкція відбудеться від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод».  Про це стало відомо з даних на сайті Prozzoro.

Переможцем тендеру стала компанія «Реммонтаж-буд», яка погодилася виконати роботи за  396,97 млн ​​грн. Підрядник зобов’язаний провести всі необхідні роботи до 31 грудня 2022 року. А гарантійний термін на роботи – не менше 10 років.

Роботи на трамвайній лінії передбачають ремонт шляхів, переїзду, зупинок «Вул. Жолудєва», «Вул. Булгакова» і «Михайлівська Борщагівка», трьох тягових підстанцій, контактної мережі, кабельної мережі, автоматики, телемеханіки, системи зв’язку, світлофорів, проїзної частини, а також проведення мереж водопостачання та каналізації.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua писав, що комунальне підприємство «Київавтодор» шукає підрядника, щоб провести ремонтні роботи на Харківському шосе, розташованому в Дніпровському і Дарницькому районах столиці. Орієнтовна вартість робіт становить 20,8 мільйона гривень.

Раніше видання «Коментарі. Київ «повідомляло, що у Вінницькій області відкрили повністю відремонтовану трасу «Київ — Кишинів». Будівельні роботи велися в рамках президентської програми «Велике будівництво». Маршрут траси проходить через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Дорога «Київ — Кишинів» також обходить невизнану Придністровську республіку.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua