В літаку ніколи не беріть місця біля проходу: бортпровідниця назвала причину

Місце з краєчку має купу недоліків, про які люди часто навіть не здогадуються.

Бортпровідники радять не сідати біля проходу / колаж УНІАН, фото УНІАН, REUTERS

Колишня бортпровідниця розкрила незвичайну причину, чому вона ніколи не бронює місця біля проходу в літаку. Своїми секретами жінка на ім’я Бет Віндзор поділилася із виданням Insider.

«Відмовившись від місця біля проходу, я зможу захистити свої лікті від візків і людей, які проходять повз мене протягом усього рейсу», – зазначила вона.

Натомість колишня бортпровідниця любить брати місця біля вікна. «Так, вам може знадобитися протиснутися повз ваших попутників, щоб дістатися до туалету, але це відбувається нечасто», – зазначила вона.

Відео дня

Крім того, займаючи місце біля проходу ви самі наражаєте себе на постійні прохання пропустити сусіда, коли він йде в туалет та назад.

Читайте також:

Горяща путівка: Авраменко пояснив, як назвати такий тур правильно

Жінка хотіла назвати сина на честь покійного дідуся, але її рідні категорично проти

Жінка помилково назвала сина на честь знаменитої свині та відмовляється змінювати ім’я

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, як жінку заарештували просто в літаку одразу після приземлення. Попри те, що жінка пручалася та лаялася, інші пасажири лише поаплодували діям поліцейських. А все через те, що ця пасажирка разом зі своїм супутником за недовгий переліт примудрилася налаштувати проти себе увесь літак – і пасажирів, і екіпаж.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua