Ілюстративне фото: Getty Images
Із 28 серпня у Білоцерківській громаді на Київщині змінюється час продажу алкоголю в магазинах та кафе. Спиртне тепер можна придбати з 9 до 22 години.
Про це повідомляє Білоцерківська міська територіальна громада.
Рішення прийняли для "відновлення економічного потенціалу" та збільшення надходжень до місцевого бюджету від сплати податків.
Водночас продовжує діяти заборона продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям, правоохоронцям, членам ДФТГДобровольче формування територіальної громади у форменному одязі.
Нагадаємо, раніше на Київщині можна було продавати алкогольні напої з 11:00 до 21:00, а в закладах харчування — до 22:00.
Що відомо про обмеження на продаж алкоголю у Києві
На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні і на тлі запровадження воєнного стану і комендантської години, в Україні заборонили продаж алкоголю.
З 1 квітня 2022 року міська влада Києва послабила заборону на продаж алкоголю на тлі воєнного стану і дозволила продавати спритне в магазинах.
Минулого року у травні дозволили продаж алкогольних виробів у закладах громадського харчування з 11:00 до 22:00, а в червні в магазинах продавали спиртне з 11:00 до 19:00.
Із 27 березня 2023 року в столичних магазинах продовжили дозволений час продажу алкоголю до 21:00.