В одному із сіл Київської області окупанти рік тому вбивали та їли страусів та собак

В одному із сіл Київської області окупанти рік тому вбивали та їли страусів та собак.

В одному із сіл Київської області окупанти рік тому вбивали та їли страусів та собак. Фото: vechirniy.kyiv.ua

Село Здвижівка на Київщині, неподалік Бородянки, постраждало від російських агресорів. Життя під час окупації, яке тривало більше місяця, було нелегким.

За словами місцевих жителів, російські вояки влаштовували у селі п’янки, крали у місцевих майно. Всім власникам собак вони пригрозили, що вбиватимуть тварин, якщо ті гавкатимуть.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Для харчування окупанти використовували страусів з місцевої страусиної ферми. «Освободители» перебили майже все поголів’я птахів, страуси були зарізані і з’їдені військовими, що прийшли з Росії.

Як пишуть у виданні «Вечірній Київ», деякі солдати-буряти не гидували і собачатиною — вони відловлювали псів, що бігали селом, вбивали їх і тут же поїдали.

Також росіяни розважалися тим, що розмальовували все в селі літерами V або Z, а також відбирали у місцевих їхні машини та велосипеди.

До кінця місяця окупації велика кількість росіян, які зупинилися тут, була вбита в боях, а ті, що залишилися, стали озлобленими. Вони випили у селі всю горілку, почали громити крамниці, мародерствувати. З будинків тягли все підряд: телевізори, магнітофони, комп’ютери, пральні машини, праски, каструлі, сковорідки.

Нагадаємо, минулого року PRO-kyiv.in.ua писав, як без світла та води виживали жителі у селі Мощун під Києвом.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua