В одному з районів Києва тестуватимуть оновлену систему сповіщення

Під час тестування вмикатимуть гучні монотонні сигнальні звуки, голосові повідомлення про проведення тестування та гімн України.

У Києві тестуватимуть нову систему сповіщення / фото ua.depositphotos.com

У вівторок, 28 лютого 2023 року, у Деснянському районі Києва проведуть тестування оновленої системи сповіщення про надзвичайні ситуації. Перевірка триватиме до вечора середи. 

«У Деснянському районі з 9 ранку 28 лютого і до вечора 1 березня проведуть тестування оновленої системи оповіщення про надзвичайні ситуації», – повідомляє Київська міська держадміністрація.

Зазначається, що під час тестування вмикатимуть гучні монотонні сигнальні звуки, голосові повідомлення про проведення тестування та гімн України. 

Відео дня

«Просимо мешканців, особливо Деснянського та Дніпровського районів, врахувати інформацію та зберігати спокій під час проведення тестування. Такі заходи необхідні, щоб покращити систему оповіщення», – додали у КМДА.

Чиновник з Маріуполя показав, на що росіяни перетворили один з центральних кварталів

Український геофізик пояснив, наскільки сильні землетруси можуть бути в Україні

На честь Монастирського можуть назвати одну з вулиць столиці — нардеп

«Сил не вистачило»: «залізний» генерал Залужний розповів, що змусило його плакати

Сповіщення про небезпеку в Україні

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну в усіх регіонах країни почали функціонувати системи сповіщення населення про небезпеку. Найчастіше українці чують сирени під час ракетної загрози чи атаки дронами. Останнім часом тривога часто лунає під час зльоту МіГ-31, які є носіями ракет «Кинджал». 

У серпні 2022 року в Україні також запровадили нові сигнали тривоги. Додали сповіщення про радіаційну та хімічну загрозу. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua