В парках Києва для створення «живих» стін висадили виноград (ФОТО)

На яких локаціях з’являться вертикальні озеленення

В столичних парках «Наталка» та «Почайна» для створення «живих» стін висадили виноград. Про еко-ініціативу, що започаткували у Києві, розповів начальник Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олександр Возний, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, екологічної ініціативи столичної влади «Місто живих стін» вже долучились п’ять районів Києва. Вертикальні озеленення з винограду з’являться у Печерському, Дарницькому, Шевченківському, Деснянському та Солом’янському районах столиці.

«Паростки винограду Вічі в районах висадили біля шкіл, дитячих садочків та деяких житлових будинків. Найближчим часом «живі» стіни з’являться у всіх районах столиці», – прокоментував начальник Управління екології та природних ресурсів Києва Олександр Возний.

Цього тижня до еко-ініціативи долучився також Оболонський район Києва. Як повідомив голова Оболонської райдержадміністрації Кирило Фесик, паростки винограду Вічі висадили у парку «Наталка». Ще з пів сотні саджанців винограду висадять на Оболоні за пропозиціями місцевих мешканців.

«Живі» стіни з винограду висадили також в парку «Почайна». Як зазначила громадська активістка Аннабелла Морина, інші паростки найближчими днями посадять на Йорданському озері. Також на річці Почайна завершили створення сходинок на купілі. Тепер вода буде текти вільно, і берега озера остаточно повернуться до нормального стану, додала Аннабелла Морина.

Паростки винограду висадили й у внутрішньому дворику мерії Києва. Наступного року ці «живі» стіни будуть дарувати прохолоду влітку та тішитимуть око киян та гостей столиці. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua