В Україні можуть почати штрафувати водіїв, які порушують допустимий рівень шуму під час їзди за кермом

В Україні можуть почати штрафувати водіїв, які порушують допустимий рівень шуму під час їзди за кермом -

В Україні можуть почати штрафувати водіїв, які порушують допустимий рівень шуму під час їзди за кермом — фото: krot.info

В Україні розглядається законопроєкт, згідно з яким водіям, які під час їзди порушують допустимий рівень шуму, можуть виписати штраф.

У Верховній Раді України опрацьовується законопроєкт, яким пропонується введення покарань за керування або експлуатацію транспортних засобів із перевищенням допустимого рівня шуму.

За перевищення шуму пропонують встановити штраф у розмірі 17 тисяч гривень та 34 тисяч гривень у випадку повторення з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців.

В Україні розглядається законопроєкт, згідно з яким можуть почати штрафувати водіїв за перевищення шуму за кермом -В Україні розглядається законопроєкт, згідно з яким можуть почати штрафувати водіїв за перевищення шуму за кермом — фото: krot.info

У випадку першого порушення розглядом справ займатиметься поліція, у випадку повторного — суд.

Варто зазначити, що ця заборона, згідно внесеного до ВРУ законопроєкту, поширюватиметься виключно на межі населених пунктів.

Нагадуємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що набрав чинності Закон України, який передбачає штрафування екзаменаторів та інструкторів за порушення підготовки водіїв та дозволяє самопідготовку. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua