В Україні відреагували на заяву Росії про вихід із зернової угоди

Голова МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що Москва під надуманим приводом блокує зерновий коридор.

В Україні закликали світ вимагати від РФ «припинити голодні ігри» / фото УНІАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на заяву Росії про вихід із зернової угоди та закликав інші країни вимагати від РФ «припинити голодні ігри». 

Про це він написав у Twitter.

«Ми попереджали про плани РФ зірвати Чорноморську зернову ініціативу. Тепер Москва під надуманим приводом блокує зерновий коридор, який забезпечує продовольчу безпеку мільйонів людей. Закликаю всі держави вимагати від РФ припинити голодні ігри та повернутися до своїх зобов’язань», – наголосив Кулеба.

Відео дня

Водночас прес-секретар Володимира Зеленського Сергій Нікіфоров у коментарі «Суспільному» заявив, що Україна очікує на реакцію Туреччини та ООН щодо цієї заяви Російської Федерації.

«Україна не підписувала з РФ жодних «зернових угод». Підписантами є Росія, Туреччина та ООН. А Україна не підписувала з Росією жодних угод, тому що розуміє, що вона майже ніколи не дотримується взятих на себе зобов’язань. Тому очікуємо на реакцію підписантів», – зазначив Нікіфоров.

Чорноморський флот «худне» і перетворюється на флотилію – ОК «Південь»

Зеленський: вже складно сказати, хто такий Путін або що це (відео)

«Все зрозуміло»: Кулеба пояснив політику Туреччини щодо України та РФ

Вибухи в окупованому Севастополі: подробиці

У суботу, 29 жовтня в Севастопольскій бухті у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи.

В Міноборони РФ заявили, що о 4:20 ранку кораблі Чорноморського флоту були атаковані на своїх пунктах базування в Севастополі. Росія звинуватила у вибухах Україну.

Водночас полковник Збройних сил України в запасі, військовий льотчик-інструктор, Роман Світан вважає, що атака на кораблі РФ у Севастополі, швидше за все, здійснювалася надводними і підводними безпілотниками. Він наголосив, що коли готується такого роду атака, головною метою є флагман, тому ми можемо більше не почути про російський фрегат «Адмірал Макаров».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua