В Україні зростає кількість госпіталізацій через коронавірус — МОЗ

За останній тиждень до лікарні потрапило майже 3 тисячі хворих українців на коронавірус.

Поки що не очікується якихось суттєвих мутацій коронавірусу / фото УНІАН

В Україні збільшилась кількість випадків госпіталізації хворих на коронавірус.

Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Протягом останнього тижня ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізацій — в середньому на 14% більше, аніж тижнем раніше. І за останній тиждень до лікарні потрапили майже 3 тисячі українців», — розповів він.

Відео дня

Кузін зазначив, що серед тих людей, які помирають від коронавірусу, в переважній більшості — це особи від 60 років, які є найбільш вразливими до наслідків цієї хвороби.

«Поки що не очікується якихось суттєвих мутацій цього вірусу, які б якимось чином вплинули на нову суперхвилю коронавірусної інфекції», — наголосив він.

Експерти попередили, що оголошувати закінчення пандемії COVID-19 рано через Китай

У застосунку «Дія» оновили COVID-сертифікати: що змінилося

Інфекціоніст Федір Лапій: Несправедливо пережити сотні ракетних атак і померти від інфекції, якій запобігає щеплення

Між щепленням від COVID-19 та інших інфекційних хвороб потрібен інтервал — МОЗ

Передчасні пологи і ускладнення: у МОЗ попередили про небезпеку COVID-19 для вагітних

Коронавірус в Україні і світі

Як повідомляв УНІАН, пандемія коронавірусу сколихнула світ на почтку 2020 року. Вже навесні COVID-19 дістався й України. У більшості держав були запровадженні карантинні обмеження. І хоча повномасштабне вторгнення РФ в Україну значно знизило увагу в нашій країні до цієї хвороби, COVID-19 нікуди не зник.

За даними КМДА, у столиці з 5 до 11 грудня зареєстровано 9140 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, включно з COVID-19. Тоді в Києві спостерігалося зростання захворюваності на 20,6% порівняно з попереднім тижнем. 

За словами голови Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького, пік нової хвилі коронавірусної хвороби очікується у січні. При цьому він зазначив, що рівень вакцинації в Україні падає.

У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу COVID-19 є вакцинація. Отримати щеплення можна в центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ Gulliver, River Mall, ТРЦ «Універмаг «Україна», ТРЦ SilverBreeze. Наразі для українців доступні для безоплатного щеплення три вакцини – CoronaVac, Comirnaty (Pfizer) і Janssen (Johnson & Johnson). 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua