В Україну приїхала глава МЗС Бельгії, яка незаконно відвідувала Крим (фото)

Міністерка вже зустрілася з президентом України.

Скандальна глава МЗС Бельгії приїхала в Україну / twitter.com/hadjalahbib

Україна погодилася на візит у складі бельгійської урядової делегації міністерки закордонних справ Аджі Лябіб. Досі офіційний Київ відхиляв запити про її приїзд через незаконну поїздку до окупованого Криму ще у ролі журналістки. За це політикиня публічно перепрошувала.

Про візит у Київ Аджа Лябіб повідомила у Twitter. Вона прибула разом з прем’єром Александром де Кроо та зустрілася із президентом Володимиром Зеленським, з громадськими активістами, а в сьогодні відвідала понівечену окупантами Бородянку. 

Україна та Бельгія підписали документ, який допоможе Києву з євроінтеграцією

До України прибули глави урядів відразу трьох країн

Засідання сесії ПА ОБСЄ у Варшаві розпочалося у темряві на знак солідарності з Україною (відео)

«Не намагайтеся переконати нас, що ми можемо програти»: Кулеба звернувся до союзників

Українська делегація бойкотуватиме ПА ОБСЄ: причина в Росії

Скандальний візит глава МЗС Бельгії у Крим

Аджа Лябіб незаконно їздила в окупований росіянами Крим, коли працювала журналісткою. У розпал політичної кар’єри їй пригадали це. Зокрема після призначення Лябіб на посаду глави МЗС Бельгії цю поїздку їй пригадали політичні опоненти.

Відео дня

В МЗС України заявили, що «не закриватимуть очі» на ситуацію. Згодом Лябіб написала українському колезі Дмитру Кулебі листа. Вона висловила підтримку Україні, наголосила те, що Крим і Донбас — це Україна. Під час зустрічі з Кулебою у Празі Лябіб визнала порушення при перетині кордону. Врешті, дипломат вибачилася.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua