В урядовому кварталі Києва СБУ проводить контррозвідувальні заходи (фото)

Правоохоронці проводять огляд будівель, транспорту та перевіряють документи.

Правоохоронці проводять контррозвідувальні заходи в урядовому кварталі / фото СБУ

Правоохоронці проводять контррозвідувальні заходи у Печерському районі Києва. Перевірки проходять в урядовому кварталі і на територіях, які до нього прилягають.

В СБУ заявили, що метою заходів є перевірка та посилення контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також підвищення безпеки осіб, які перебувають під державною охороною.

«Це особливо важливо в умовах збройної агресії РФ, яка намагається дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким способом», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Заходи, які вживають правоохоронці:

  • огляд території та приміщень в рамках пошуку заборонених до обігу предметів;
  • перевірка громадян на території урядового кварталу;
  • посилення режимних заходів в Печерському районі.

«СБУ просить громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години», — додали в СБУ.

Обшуки СБУ під час війни — що відомо

З 22 Листопада 2022 року СБУ проводить контррозвідувальні заходи на територіях монастирів і єпархій Української Православної церкви 

Президент Володимир Зеленський 1 грудня повідомив, що РНБО доручила уряду внести до Верховної Ради проект закону про виключення можливості діяльності в Україні афілійованих з центрами впливу в РФ релігійних організацій.

Всього з початку повномасштабного нападу Російської армії Служба безпеки України відкрила понад 1,5 тисячі кримінальних проваджень за фактами державної зради і шпигунства.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua