«Вагнера» йдуть в таксисти: в РФ масово відмовляють найманцям Пригожина у працевлаштуванні

Їх не беруть на роботу ні в силові структури, ні на підприємства військово-промислового комплексу, ні навіть у ресторани.

У РФ відмовляються брати на роботу найманців ПВК «Вагнер» / фото ua.depositphotos.com

Колишні найманці ПВК «Вагнер» масово отримують відмови у працевлаштуванні. Їх не беруть на роботу ні в Росгвардію, ні на оборонні підприємства.

«Чати колишніх найманців ПВК «Вагнер» та їхніх сімей наповнилися повідомленнями про те, що людям війни доводиться різко змінювати професію. Після виведення ПВК з України велика частина співробітників ПВК була відправлена у відпустку, після якої розраховувала відправитися в гарячі точки. Але в кінці серпня в чатах «вагнерівців» поширилося аудіоповідомлення із закликом шукати роботу в інших сферах через конкуренцію ПВК з Міноборони в Африці і на Близькому Сході», – пише телеграм-канал «Можем объяснить».

Тепер колишні найманці Євгена Пригожина, які брали активну участь у російській війні проти України, не потрібні навіть «своїм». Вони влаштовуються на будівництво, в таксі і виробництво дверей.

Відео дня

«Мати одного з них, Світлана, розповіла «МО», що по поверненню з війни син планував влаштуватися на новий камчатський завод дронів-камікадзе. Але папірець про помилування колишньому зеку не допоміг. «Сказали, вам краще інше місце пошукати. Навіть заяву не взяли», – розповіла «МО» Світлана. Те ж сталося з чоловіком Тетяни з Тюменської області, з аналогічною біографією: «Пробував влаштуватися на завод, служба безпеки відмовила без пояснення. Зараз працює в таксі, без оформлення», – сказано в повідомленні. 

Автори каналу зв’язалися з агентством, яке допомагає з працевлаштуванням на завод імені Чернишова, де роблять двигуни для військових літаків. За словами представника компанії, служба безпеки підприємства не пропускає кандидатів з судимостями за крадіжку, наркотики і вбивства, навіть помилуваних. Також про відмову попередили і ті компанії, які підбирають пресонал в Шереметьєво.

«ФСБ постійно загортає таких кандидатів. Нам зараз дуже люди потрібні, але змушені підкорятися. Знаю, що людей з судимістю влаштовують на склади всілякі: Озон, Вайлдберіс», – розповів співробітник компанії.

Не світить «вагнерівцям» і робота в закладах громадського харчування. Так, в агентстві, що влаштовує співбесіди на вакансію «помічник кухаря» в мережу «Бургер Кінг» сказали, що «може на кур’єра візьмуть».

«У чатах родичі екс-найманців звинувачують владу в черговій брехні: «Їм обіцяли життя з чистого аркуша і не виконали обіцянок», – йдеться в публікації. 

Читайте також:

Погрожували збити літак: Міноборони РФ зірвало ротацію «Вагнера» в Сирії, – ISW

В Росії почали роздавати землю «ветеранам СВО»: люди бояться нових сусідів з «білочкою»

Росія вербує колишніх ув’язнених ПВК «Вагнер» у правоохоронні органи, — ISW

Діяльність ПВК»Вагнер»

До повномасштабного вторгнення РФ в Україну найманці ПВК «Вагнер» в основному «промишляли» в країнах Африки. Однак відтоді, як Росія напала на Україну в лютому 2022 року, «вагнерівці» стали активними учасниками війни. Зокрема, найманці Євгена Пригожина брали участь у боях за Бахмут, який росіяни штурмували кілька місяців.

Після Бахмута «вагнерівці» вирішили йти на Москву. Те, що, як очікувалося, може перерости в повноцінний бунт, тривало менше доби. Пригожин розгорнув свою колону, яка йшла «зупиняти Шойгу», в 200 км від Москви. А «вагнерівці» продовжили своє безславне існування в Білорусі.

Кілька місяців після бунту Пригожин продовжував літати в Росію і навіть з’являвся в оточенні Путіна. Однак у серпні його літак зазнав аварії над Тверською областю РФ – Пригожин визнаний загиблим. Є кілька версій того, що тоді сталося: від вибухівки на борту до того, що борт був навмисно збитий. 

Пізніше стало відомо, що ПВК «Вагнер» припинила вербування нових найманців.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua