ВАКС знову переніс обрання запобіжного заходу ексміністру інфраструктури Пивоварському

Фото: Суспільне

Вищий антикорупційний суд переніс на 16 березня обрання запобіжного заходу ексміністру інфраструктури Андрію Пивоварському. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Нині триває другий етап судового засідання, де сторони долучають необхідні документи.

"Ми вважаємо, що жодного запобіжного заходу не повинно обиратись, бо він не вчиняв цей злочин. Будемо наполягати у відмові в клопотанні у повному обсязі", — зазначив адвокат Тарас Пошиванюк.

За його словами, близько 15 людей готові взяти на поруки Пивоварського. Серед них народні депутати, депутати Київради, підприємці, діячі культури та науки.

Однією із можливих поручителів є народна депутатка Юлія Клименко. На її думку, Пивоварський не міг самостійно підписати наказ, про який йде мова. Також документ був завізований Мін’юстом.

"Знаю Андрія більше двадцяти років. Жодного випадку, коли б він схибив своїм принципам немає", — каже нардепка.

Прокурор у справі поцікавився, які заходи вона буде вживати, якщо ексміністр не з‘явиться або кудись зникне. Проте нардепка вважає, що Пивоварський буде сумлінно відвідувати судові засідання.

"Ми подали клопотання, де чітко зазначені вимоги про застосування запобіжного заходу у вигляді застави 20 млн грн, а також покладання певних процесуальних обов’язків", — зазначив прокурор САП Віталій Пономаренко.

Наступне засідання відбудеться 16 березня о 14.00.

Що відомо про підозру Пивоварському

22 лютого стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру колишньому міністру інфраструктури України та його колишньому першому заступнику. Їх підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем, яке завдало державі понад 30 мільйонів доларів збитків, зазначили у САП.

Пивоварський тоді підтвердив отримання підозри своїм постом у Фейсбук.

"Будь-які обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення є абсолютно надуманими та безпідставними. Я готовий відстоювати свою правоту та честь як органах досудового розслідування та прокуратурі, так і в судових інстанціях", — заявив тоді ексміністр.

Колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зранку у понеділок, 27 лютого, отримав клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Йдеться про заставу у розмірі 20 мільйонів гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua