Важливе про органо-мінеральне добриво

Органо-мінеральне добриво (ОМД) — це добриво, яке містить як органічні, так і неорганічні компоненти. Органічні компоненти можуть бути отримані від рослин, тварин чи мікроорганізмів, наприклад, перегною, курячого посліду, гумусу і т.д. Неорганічні компоненти можуть бути мінеральними солями, наприклад, сульфати амонію, калію, фосфати та ін.

Органо-мінеральні добрива містять більше поживних речовин, ніж чисто органічні добрива, такі як азот, фосфор, калій та інші мінерали. Вони також можуть бути більш ефективними в підживленні рослин, завдяки більшому спектру живильних речовин.

Органо-мінеральні добрива (ОМД) призначені для підвищення родючості ґрунту та забезпечення рослин поживними продуктами для здорового росту та розвитку. Вони можуть бути застосовані в різних формах, таких як гранули, порошки, рідини, таблетки і т.д. Та найбільш ефективною формою таких добрив є рідка. Це пояснюється тим, що рослини більш швидше та легше засвоюють усі корисні речовини після такого внесення, на відміну від інших форм, для яких потрібна волога та час, щоб вони розчинились і вже тоді почали споживатись рослиною.

Саме тому, органо-мінеральне добриво «Добродій» українського виробництва розроблене в рідкій формі, легкодоступне для рослин та таке популярне серед вітчизняних аграріїв.

Цей продукт, сертифікований у системі «Органік Стандарт» та рекомендований для використання в органічному землеробстві, а значить є високоякісним добривом, яке безпечно використовується для підживлення рослин. Сертифікація в системі «Органік Стандарт» свідчить про те, що продукт відповідає строгим стандартам щодо використання натуральних і нешкідливих для навколишнього середовища компонентів і виробничих процесів. Використання такого добрива може допомогти підвищити врожайність рослин і забезпечити належний ріст та розвиток рослин без шкоди для навколишнього середовища.

ОМД «Добродій» впливає на:

  • Зменшення стресу від дії гербіцидів на культуру: добре забезпечить додаткову поживну підтримку рослинам, які переживають стрес від дії гербіцидів, що може допомогти їм швидше відновитися.
  • Підвищення ефективності фотосинтезу: може забезпечити рослинам достаток мінералів та поживних речовин й допомогти підвищити ефективність фотосинтезу.
  • Стимулювання вкорінення: забезпечує рослинам запас мінералів та поживні речовини для здорового вкорінення, що впливає на належний ріст та розвиток рослин.
  • Підвищення фунгіцидної активності протруйника: органо-мінеральне добриво може підвищити ефективність застосування фунгіцидів, тим самим допомагаючи боротися з іншими хворобами рослин.
  • Посилення ферментації мінералів з ґрунту.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua