Великдень у Києві: віряни зможуть перебувати у церкві всю ніч

Великдень у Києві: віряни зможуть перебувати у церкві всю ніч

Кияни зможуть відвідати Великодню службу

Ті, хто прийшов на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі до її закінчення.

Мешканці Києва зможуть взяти участь у Великодній службі за умови, що прийдуть до храму до початку комендантської години та пробудуть там до її закінчення. Про це 13 квітня повідомила Київська міська військова адміністрація.

Зазначається, що, за попереднім графіком, храми та собори столиці будуть відчинені для вечірніх та ранкових молебнів 15 та 16 квітня.

У суботу, 15 квітня, вечірні молебні проведуть у період з 15:00 до 23:00, а у неділю, 16 квітня, заплановано ранкові молебні з 05:00 до 18:00. Комендантська година діятиме, як завжди, з 00:00 до 05:00.

«Однак введена комендантська година не унеможливлює проведення нічного богослужіння в церквах. Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі на всю ніч, до її завершення. Після завершення комендантської години люди також можуть відвідати церкву і освятити великодній кошик», — уточнив голова КМВА Сергій Попко.

При цьому залишати храми та перебувати на вулицях або в інших громадських місцях під час комендантської години — заборонено.

Крім того, віряни, які вирішать відвідати нічні молебні у храмах, мають самостійно дізнатися про розташування найближчого укриття.

Раніше повідомлялося, що у Києві та Київській області не скасують комендантську годину у великодню ніч.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua