«Весь світ має знати, що відбувається в Україні». Президентка Греції відвідала Бучу та Ірпінь

Фото: Олександр Маркушин / Telegram

Президентка Греції Катерина Сакелларопулу відвідала Бучу та Ірпінь на Київщині. Про це повідомили в Бучанській міській раді.

У Бучі їй показали місце масового захоронення місцевих та розповіли про катування російськими військовими мирних жителів містечка. Що кожен 5-6 бучанець, який залишився в окупації, був розстріляний.

Президентка Греції роздивляється фотовиставку «Одна війна – різні історії» у Бучі. Фото: Бучанська міська рада / Telegram

Фото: Олександр Маркушин / Telegram

Мер Ірпеня Олександр Маркушин попросив допомоги Греції у відбудові житлового фонду. Він зазначив, що масштаби руйнувань міста вразили президентку.

"Про те, що сталося у Бучі і в інших містах України має знати весь світ. Греція та країни Європи будуть і надалі підтримувати Україну, адже зараз ми всі разом боремось за весь демократичний світ", – сказала Сакелларопулу.

Що відомо

  • Президентка Греції Катерина Сакелларопулу та міністр оборони Нікос Панайотопулос 3 листопада прибули з візитом до Києва.
  • Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Греція почала постачати в Україну військову допомогу для боротьби з російською агресією. Йдеться про броньовані машини піхоти БМП-1.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua