Вибираємо якісне моторне масло

Більшість власників транспортних засобів замислюються про те, що потрібно вибрати моторне масло, тільки тоді, коли минуло 10 000 км пробігу (як вказує більша частка виробників).

Однак, варто пам’ятати, що періодичність може скорочуватися якщо автомобіль експлуатується на поганих дорогах, спостерігаються різкі перепади температур, машина використовується для перевезення важких вантажів. Саме тому, питання про вибір масла необхідно завжди тримати під контролем. А найкраща ціна моторного масла в e-zipavto.com.

На що орієнтуватися при виборі?

Є кілька головних нюансів, які варто завжди пам’ятати:

  • В першу чергу, варто підняти документацію на автомобіль і ознайомитися з рекомендаціями виробника. У разі, якщо немає можливості вивчити цей документ, можна звернутися за порадою до офіційного дилера.

  • Крім цього, варто звернути увагу на те, яке масло було використано до цього. У разі, якщо автомобіль купувався не в автосалоні, а в іншого автовласника, необхідно уточнити цю інформацію. В іншому випадку, при заміні необхідно буде промивати двигун. Якщо цього не зробити, між двома маслами (новим та старим) може виникнути небажана хімічна реакція.

  • При виборі варто віддавати перевагу тільки сертифікованим продуктам, які рекомендує виробник автомобіля.

  • Варто враховувати такі характеристики як вид, клас і в’язкість мастильного матеріалу. Є кілька основних груп: мінеральні, напівсинтетичні і синтетичні. Вони відрізняються за класами. При виборі варто враховувати той факт, що в’язкість масла повинна бути вище, в тому випадку, якщо машина має великий пробіг.

Варто також враховувати, що деякі автомобільні компанії можуть висувати різні вимоги до експлуатації машини. Їх рекомендації ґрунтуються на свідченнях власних тестувань в незалежних лабораторіях. Особливо актуально це для машин європейського або американського автопрому.

Важливість своєчасної заміни мастильних матеріалів

Автовласники навряд чи можуть розраховувати на нормальну експлуатацію транспортного засобу, якщо в ньому регулярно не змінювати моторне масло. Ресурс мастильного матеріалу не довговічний. Через це з часом буде збільшуватися тертя деталей одна об одну, що призведе до зносу двигуна і його гіршого охолодження.

Таким чином, грунтуючись на основних рекомендаціях, можна вибрати відповідне моторне масло. А в магазині e-zipavto.com можна придбати все необхідне для автомобіля за доступними цінами з доставкою в будь-яке місто країни.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua