Відбувся перший випуск військових капеланів

Відбувся перший випуск військових капеланів

Фото: t.me/verkhovnaradaukrainy Перший випуск капеланів відбувся у Софії Київській

Підготовка 30 військових капеланів п’яти релігійних організацій відбулася на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У Національному заповіднику Софія Київська відбувся перший випуск військових капеланів, пише Укрінформ.

«Каплан покликаний давати відповіді на складні духовні питання. Всі ми люди — і капелани, і військовослужбовці. І в таких складних умовах випробувань війною, коли військові бачать смерть свого друга, смерть свого товариша, то зазвичай у нього виникає багато питань. Тому капелан покликаний духовно надихати, давати їм надію, і любов, надію в Бога, віру в Бога та віру в нашу майбутню перемогу», — сказав Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

Підготовка 30 військових капеланів п’яти релігійних організацій відбулася на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У Софії Київській їм вручили сертифікати щодо завершення курсів.

«Я хочу подякувати всім причетним до того, що ви завершили цей курс, і хтось отримав первинне офіцерське звання, а хтось маючи військову кафедру отримав чергове звання. Хочу побажати, щоб перед вами стояли завдання, які ви можете вирішити. Тому що у цивільному житті люди звертаються з одним, а у військовому, особливо на передовій, особливо в умовах безпосередньої лінії бойових дій, зовсім інакше», — сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчинов під час церемонії вручення сертифікатів.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Рада ухвалила Закон про Службу військового капеланства. У законі визначаються принципи, на яких провадиться діяльність Служби військового капеланства, її структура, порядок підпорядкування та загальна чисельність.

Капеланську службу ЗСУ створили влітку 2022 року.

Ще у 2015 році перша сотня капеланів розпочала служіння в АТО.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua