Відкрито кримінальне провадження за знесення 200-річного будинку в Києві

Відкрито кримінальне провадження за знесення 200-річного будинку в Києві

Фото: Kateryna Butko/Facebook Знесення будинку на Ярославській, 13 у Києві

Будинок, який вранці 10 серпня зніс забудовник, був зразком київської житлової дерев’яної забудови ХІХ ст.

Слідчі поліції Києва розпочали кримінальне провадження за фактом знесення будинку на вулиці Ярославській, 13 — це один із найстаріших деревʼяних будинків Подолу, якому було близько 200 років. Про це повідомила пресслужба столичної поліції.
До поліції надійшло повідомлення, що за допомогою будівельної техніки сьогодні вранці було знесено будинок на вулиці Ярославській. Правоохоронці оглянули місце події, опитали очевидців і свідків події та наразі здійснюють заходи щодо перевірки наданих власником будинку документів.

Кримінальне провадження здійснюється за статтею Самоправство, санкція якої передбачає штраф до 850 гривень або виправні роботи на строк до двох років, чи арешт до трьох місяців.   Нагадаємо, історичний будинок першої половини XIX століття на вул. Ярославській, 13б у Подільському районі Києва було знесено вранці 10 серпня. На ділянці заплановано будівництво клубного будинку.    4 серпня у Києві в Подільському районі невідомі підпалили пам’ятку архітектури — нежитловий двоповерховий будинок на вулиці Волоській.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua