Відновити рух трамваїв до метро «Лісова» просять владу Києва

Зареєстрована відповідна петиція

До столичної влади звернулись з петицією щодо відновлення курсування трамваїв до станції метро «Лісова». Як передають Pro-KYIV.in.ua, відповідний документ оприлюднено на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Автор петиції №10993 Денис Коваленко звернувся до влади Києва щодо відновлення трамвайного сполучення до станції метро «Лісова». В документі він нагадав, що трамваї №8 та №29 не курсують за своїми маршрутами вже майже рік.

«Прошу підтримати жителів Лівобережжя. З жовтня 2021 року відсутнє трамвайне сполучення маршрутами 8, 29 з метро Лісовою. Прошу відновити дане трамвайне сполучення», — йдеться в тексті петиції.

В іншій петиції столичну владу просять перевірити технічний стан маршруток у Києві. Автор документу занепокоєний безпекою пересування цим видом транспорту та вимагає також оприлюднити результати перевірок для громадськості. 

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що до Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до голови КМДА зібрала необхідну кількість голосів — звернення має розглянути Кличко. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Окрім того, кияни вважають, що у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину. Петиція стрімко збирає голоси.

Читайте також, скільки можна заробити в таксі у Києві та які тарифи зараз у столиці.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua