Відновлюють не лише будинки, а й економіку: як відбудовують вулицю Вокзальну в Бучі

Фото: Скрін з відео Бучанської міської ради

У Бучі на Київщині триває відновлення вулиці Вокзальної, яка зазнала руйнувань під час наступу російських військ на Київ. До весни цього року планують відремонтувати 110 будинків. Використовують вітчизняні будматеріали, щоб підтримати економіку.

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Партнери відновлення житла по вулиці Вокзальній – міжнародна організація "Global Empowerment Mission" і Фонд Говарда Г.Баффетта.

Фото: Скрін з відео Бучанської міської ради

Цей проект отримав назву "Надія для Бучі", адже його мета не лише відновити зруйновані будинки та комунікації, а й перезапустити економіку регіону й країни.

Фото: Скрін з відео Бучанської міської ради

"Закуповуються лише українські матеріали, наймаються лише українські робітники, що стимулює місцеву економіку", – зазначив засновник і лідер "Global Empowerment Mission" Майкл Каппоні. Він додав, що завдяки проєкту вдалося працевлаштувати близько 200 будівельників з числа українців.

Як триває відбудова вулиці Вокзальної, Бучанська міська рада показала на відео.

Що відомо про відбудову Бучі

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня. Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень. У вересні мер Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Вони не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в громаді близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеня. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані під час повномасштабного російського вторгнення. У КОВА показали, як відбудовують вулицю в Бучі, фото якої публікували світові медіа.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua