Відрядив підлеглих до КМВА: екскомандиру військової частини повідомили про підозру

Вручення підозри екскомандиру військової частини ТрО, який відрядив своїх підлеглих до КМВА. Фото: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому командиру однієї з військових частин ТрО. Слідство встановило, що він перевищив свої службові повноваження та відрядив військовослужбовців на службу до Київської міської ради.

Про це повідомляється на сайті ДБР.

Правоохоронці з'ясували, що солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з'являлись на військову службу.

Підставою для цього стало те, що їхній командир видав наказ про відрядження цих військовослужбовців для проходження служби в Київській міській військовій адміністрації.

Екскомандиру повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень, вчинені в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 12 років, поінформували в ДБР.

Учора, 1 серпня, ДБР спільно з прокурорами Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону за матеріалами СБУ повідомили про підозру в ухиленні від військової служби чотирьом військовослужбовцями однієї із військових частин ТРО. Троє із них — депутати Київської міської ради.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua