Відсьогодні в касах не продаватимуть квитки на потяг Київ-Варшава: причина

Відсьогодні в касах не продаватимуть квитки на потяг Київ-Варшава.

Відсьогодні в касах не продаватимуть квитки на потяг Київ-Варшава. Фото: paxels.com

З четверга, 10 листопада, «Укрзалізниця» зупиняє продаж квитків на поїзд №67/68 Київ-Варшава у касах. Тепер їх можна придбати виключно онлайн.

В «Укрзалізниці» зазначили, що потяг сполученням Київ-Варшава є найпопулярнішим міжнародним рейсом. Попри те, що на нього у 2,5 збільшили пропозицію місць, все одно спостерігається дефіцит квитків.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Продаж квитків онлайн повинен завадити шахраям-спекулянтам, які перепродують квитки «з рук» чи в соціальних мережах. Також це допоможе спростити доступ до квитків пасажирам.

Для групових замовлень квитків «Укрзалізниця» створила спеціальний онлайн-канал замовлень.

Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах.

Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу. Це дозволяє припинити масовий викуп квитків онлайн через запрограмовані «боти», а потім обмін їх на відповідні іменні квитки для знайдених шахраями пасажирів.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що Укрзалізниця змінила розклад руху електропоїздів сполученням «Київ Пасажирський — Васильків-2».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua