Війна стала подвійним випробуванням для родини із 17 дітьми зі Святогірська (відео)

Від сусідів Сербіни знають — їхній дім у Святогірську постраждав від обстрілів, але вони не полишають надії туди повернутися.

Родина наразі на Дніпропетровщині / Скріншот

Для багатодітної сім’ї зі Святогірська Донецької області втекти від війни виявилося не найскладнішим. Батьки-переселенці з Донеччини місяцями не могли знайти житло для всієї родини, в якій 17 дітей.

Як йдеться в сюжеті ТСН, повернутися в звільнене місто з дітьми поки що не зможуть: у дім поцілили російські ракети. 

Більшість дітей у родині Сербіних — прийомні, але родина називає їх рідними. Дитячий будинок сімейного типу Ірина разом з чоловіком організувала у 2006 році, з того часу в родині було 22 дітей. Ті, хто виріс, родину не залишили — зі своїми дітьми живуть з названими батьками.

Відео дня

У 2014-му, коли росіяни почали наступ на Донбас, родина зі Святогірська виїхала звідти на кілька місяців, а потім повернулася. Думали, так буде і в 2022-му. Та довелося покинути і господарство, і сад, й великий будинок, який будували 15 років. 

Багатодітній родині волонтери допомогли знайти прихисток на перший час у Дніпрі, але для цього треба було жити по різних оселях. Знайти одне житло для такої великої родини дуже складно. Вони не припиняли пошуків кілька місяців й нарешті знайшли дім на Дніпропетровщині, там потрібно було доробити ремонт, докупити меблі й платити щомісяця 1 тисячу доларів. Родина Сербіних розраховує на допомогу держави у майбутньому. 

Двоє старших синів у родині наразі воюють, серед менших — Рома, він головний у догляді за найменшою Софією. Тато разом з іншими хлопцями відповідальний за усю господарську роботу. 

Святогірськ деокупований уже понад місяць, але там усе знищено, тривають розмінування. Від сусідів Сербіни знають, що їхній будинок у рідному місці постраждав від обстрілів.  Та нині вони готуються до опалювального сезону на новому місці, вже облаштували окремі кімнати для хлопців та дівчат.

17 дітей без дому: як багатодітна родина зі Святогірська шукала прихисток

Історія ще однієї багатодітної родини зі Львівщини

42-річна пані Галина Ціцей зі Львівщини торік у грудні народила шістнадцятого малюка. У Всесвітній день доньки жінка розповіла УНІАН, як дає раду такій кількості дітей (сімом дівчаткам та дев’ятьом хлопчикам), як кожному обирали імена та чи готова ще до збільшення родини.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua