Війна в Україні підкосила Путіна, він скликає консиліум лікарів — ЗМІ

Він швидко стомлюється, а також схильний до «помутніння свідомості».

Путін хворий / скріншот

У ЗМІ з’явилася інформація, що стан здоров’я Володимира Путіна погіршився, у нього «помутніння свідомості», тому він переніс кілька ключових запланованих заходів у грудні.

Як пише Daily Mail, консиліум лікарів нещодавно відзначив значне погіршення здоров’я глави РФ. Він швидко стомлюється, страждає від частих нападів запаморочення і головних болів, а також схильний до «помутніння свідомості».

Стверджується, що на стані здоров’я Путіна також позначається стрес через провали його армії на війні в Україні:

Відео дня

«Постійне нервове напруження і занурення в проблеми на фронті створили негативну обстановку для перебігу [його] хвороб».

Журналісти нагадують, що російський президент відмовився проводити свою традиційну грудневу прес-конференцію, на якій він зазвичай виступає до чотирьох годин і відповідає на запитання журналістів і глядачів, і навіть скасував свій улюблений хокейний матч у кінці року.

Також ЗМІ припускають, що Путін використовує двійників для деяких заходів. «Ходять чутки, що Путін страждає від раку, хвороби Паркінсона та інших захворювань, включаючи шизоафективний розлад», — пише Daily Mail.

Телеграм-канал «Генерал СЗР» з посиланням на інсайдерську інформацію від джерел в Кремлі писав: «Наступного тижня буде консиліум лікарів з приводу лікування хвороби Паркінсона».

Хвороби Путіна — що пишуть ЗМІ

Путіну багато років поспіль приписують низку хвороб, серед яких рак підшлункової залози та хвороба Паркінсона. Видання The Sun навіть писало, що у російського диктатора знайшли рак передміхурової залози. У Кремлі цю інформацію заперечують і кажуть, що президент РФ здоровий.

Раніше керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявляв, що президент РФ серйозно хворий на рак.

Також журналісти звертали увагу, що у Путіна не рухається права рука. А ще помітили, що російський лідер робить ногами нав’язливі рухи. Це може бути синдром неспокійних ніг.

Експерти не відкидають, що Путіна навмисно видають за смертельно хворого. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua