Використання фольги може виликати серйозні захворювання: що кажуть експерти

Алюміній можна виявити в косметиці, ліках, антиперспірантах і питній воді.

Фольга дуже популярна у приготуванні їжі / фото ua.depositphotos.com

Експерти з харчової безпеки попереджають, що використання фольги для приготування їжі при температурі вище 200 градусів може спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям.

«Високі температури, особливо з кислими продуктами, такими як помідори, цитрусові або оцет, можуть спричинити вимивання алюмінію в їжу», — сказав HuffPost Дарін Детвілер, голова Програми харчової безпеки Національної екологічної асоціації.

Як зазначається, хоча це невеликі дози, при регулярному вживанні такої їжі можуть виникнути нейродегенеративні захворювання.

Відео дня

«Щоб звести до мінімуму будь-яку передачу, уникайте готування або зберігання кислих або солоних продуктів у фользі протягом тривалого часу, оскільки це може спричинити металевий присмак і ямки на фользі», — пояснила виданню Джессіка Гевін, сертифікований фахівець з харчових продуктів і кулінар.

Інші експерти наголошують, що якщо продукти не надто солоні чи кислі, то можна не хвилюватися. За словами Гевін, також небезпеки немає, коли їжа суха й недовго контактує з фольгою. Крім того, вона чудово підходить для приготування м’яса або беконі.

Загалом уникнути споживання алюмінієвої фольги, складніше, ніж здається, адже більшість людей роблять це не усвідомлюючи.

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань, середній американець щодня вживає від 7 до 9 міліграмів алюмінію з їжею. Однак він зазвичай швидко виходить з організму через сечовипускання та дефекацію.

«Ризик від приготування їжі з алюмінієвою фольгою низький, лише близько 4% споживання алюмінію надходить із таких предметів, як посуд, підноси для гриля чи фольга», — додала Гевін.

При цьому алюміній можна виявити в косметиці, ліках, антиперспірантах і питній воді.

Поради щодо використання фольги

Кулінарна експертка розповіла, чи потрібно накривати курку фольгою в духовці.

Алюмінієва фольга має тьмяну і блискучу сторони. Дієтологиня Іпсіта Чакраборті з погляду безпеки харчування розповіла, чи є різниця у тому, яка з них краще підходить для пакування або зберігання продуктів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua