Викрито фермера-колаборанта, який годував окупантів на Київщині

Викрито фермера-колаборанта, який годував окупантів на Київщині

Фото: СБУ На Київщині фермер охоче годував окупантів

Після звільнення Київщини від загарбників фермер залишився в одному із селищ і сподівався уникнути правосуддя, але його викрили та повідомили про підозру.

Контррозвідка Служби безпеки встановила ще одного ворожого поплічника, який співпрацював із ворогом під час тимчасової окупації частини Київщини. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Повідомляється, що зрадником виявився фермер Поліської територіальної громади Вишгородського району.

«На початку вторгнення він одним із перших підтримав окупантів, які захопили місцеві населені пункти. Щоб налагодити контакт, колаборант постачав їх оптовими партіями продтоварів зі своєї тваринницької ферми. Для транспортування продукції «конфіскував» в односельця вантажівку, погрожуючи «заявити» на це в місцеву окупаційну адміністрацію. Він забирав у селян акумулятори, водонасосні станції, генератори, бензопили та інше господарське обладнання та передавав загарбникам», — йдеться у повідомленні.

У СБУ повідомляють, що після звільнення Київщини від загарбників фермер залишився в одному із селищ і сподівався уникнути правосуддя, але його викрили та повідомили про підозру.

Раніше повідомлялося, що у Харкові затримали «податківця» окупантів. Мешканка Куп’янська допомагала загарбникам вести документообіг, а також збирати «данину» з місцевого населення під виглядом податків. Потім вона втекла до Харкова.

Також стало відомо, що депутат із Куп’янського району добровільно допомагав окупантам, зокрема й вивозити українське зерно до Росії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua