Під час «дуже сильного шторму» на човен туристів обрушилася велика хвиля і всіх викинуло у воду.
Чоловік цікавився здоров’ям і фітнесом, що, ймовірно, допомогло йому вижити / колаж УНІАН, фото REUTERS, сім’ї Елліота Фута і Стеф Вайс
Батько одного з австралійських серферів, зниклих безвісти в морі біля узбережжя Індонезії, розповів про 37-годинне випробування свого сина, сказавши, що його син «скам’янів», коли вночі дрейфував на дошці для серфінгу.
Елліот Фут, його дівчина Стеф Вайс і друзі Вілл Тігл і Джордан Шорт перебували в невеликому човні, який перекинувся в морі під час шторму недалеко від острова Пінанг біля узбережжя Ачеха в неділю ввечері, пише The Guardian.
Всі вони вижили після майже дводенного дрейфу у воді. На борту також знаходилися три індонезійських члени екіпажу, один з яких пропав безвісти у вівторок вдень.
Відео дня
Батько Фута, Пітер Фут, сказав, що це було майже «смерть у сім’ї», коли він дізнався, що його син зник безвісти в морі.
«Це був такий стрес. Але зараз все добре. Це просто приголомшлива штука для виживання. Він виглядає трохи безладним, але він в порядку. Він щойно отримав кілька порізів на боці, можливо, від човна», — сказав він.
Пітер заявив, що під час «дуже сильного шторму» на човен обрушилася велика хвиля, і всіх викинуло у воду.
«Вони всі схопили плавзасоби і дошки для серфінгу і збилися в купу. Але Елліот вирішив веслувати і покликати на допомогу. Він подумав, що острів знаходиться в певному напрямку, і вирушив у дорогу. Він скам’янів. Він дрейфував на дошці для серфінгу один півтора дня, і моє серце розбилося, коли я почув, як він злякався. Вночі він дрейфував в повній самоті в океані, і він був вугільно-чорним», — сказав він.
Інші були підібрані катамараном під керівництвом австралійця, який проживає в цьому районі, але Елліота не вдалося знайти протягом декількох годин після цього.
Пітер сказав, що Елліот цікавився здоров’ям і фітнесом, що, ймовірно, допомогло йому вижити.
«Він виконує дихальні техніки, голодує, приймає крижані ванни, і я думаю, що це допомогло йому вижити. Він був на дошці 37 годин», — додав він.
Читайте також:
Сімейне фото на пляжі наробило переполоху в мережі: в цьому винна одна деталь
Сусіди довели до сказу ввічливу англійку: що вони вчинили
«Це близнюк Зеленського?»: торговець рибою з Неаполя підкорив серця українок (відео)
Жінка не врахувала одну дрібницю в італійському ресторані і поплатилася
Вчені знайшли найбільший у світі ударний кратер, його діаметр понад 500 км
Вчителька здивувала людей унікальним списком імен нових учнів
Пітер сказав, що Елліот та його друзі збираються залишитися до кінця своєї серфінгової подорожі, незважаючи на важкі випробування.
«Він зі своїми кращими друзями, погода налагодиться, а прибій фантастичний. Люди постійно запитують мене, в якій лікарні він перебуває. Ніхто з них не звертався до лікарні. Вони повернулися на курорт», — розповів чоловік. Пітер сказав, що йому сказали, що один член екіпажу все ще пропав безвісти.
Представник міністерства закордонних справ і торгівлі підтвердив, що чотири австралійці, які зникли безвісти, були виявлені і знаходяться в безпеці.
«Два з трьох Індонезійських членів екіпажу також були виявлені. Ми подумки з сім’єю третього члена екіпажу, пошуки якого тривають», — сказав співрозмовник агентства.
Історії порятунку в морі
В Італії співробітники берегової охорони врятували 539 мігрантів, які дрейфували в Середземному морі на рибальському човні. Човен знаходився біля берегів острова Лампедуза. За даними місцевих ЗМІ, в ньому знаходилися громадяни різних країн, серед яких Єгипет, Сирія і Північна Африка.