Власника старого будинку на вулиці Володимирській зобов’язали знести незаконні поверхи

Власника будинку на вулиці Володимирській зобов'язали знести незаконні поверхи.

Власника будинку на вулиці Володимирській зобов’язали знести незаконні поверхи. Фото: facebook.com/znenya.kuleba

Представники влади безуспішно намагаються боротися із незаконними поверхами на старих будинках у центрі Києва.

Нагадаємо, у Києві на вулиці Володимирській, 4, вже вдруге намагаються звести надбудову на даху багатоповерхового історичного будинку. Подібне вже траплялося у 2021 році. Тоді місцеві жителі поскаржилися до Шевченківської РДА та незаконне будівництво зупинили. Столична влада провела бесіду з власником, після чого той визнав свою провину, вибачився та розібрав надбудову.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За два роки ситуація знову повторюється — на даху історичної будівлі зводять третій незаконний поверх. Два поверхи на даху будівлі вже готові, третій – у процесі.

Сьогодні, 6 червня, до будинку прийшла поліція разом із департаментом благоустрою. Як пише депутат Київради Євгенія Кулеба, «вранці з поліцією, департаментом благоустрою та охорони культурної спадщини відвідали дах будинку по Володимирській, 4 (має охоронний статус, буферна зона Софії), де вже на 2 незаконні поверхи (вони оскаржили приписи в суді) та почали добудовувати третій».

Згідно з рішенням суду, власник будинку зобов’язаний припинити всі будівельні роботи та демонтувати зайві поверхи. При цьому депутат сумнівається, що той робитиме це: «Припис передали. Конструкцію мають демонтувати. Власник точно недобросовісний і гарантії того, що він і з цим приписом не піде до суду, немає. Тому не можна розслаблятися».

Нагадаємо, у Києві у 2022 році заборонили змінювати вигляд фасадів будівель в історичному центрі міста.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua