Водії дорогих авто у Києві їздять п’яними та ганяють вулицями — фото

Водії дорогих авто у Києві їздять п'яними та ганяють вулицями - фото.

Водії дорогих авто у Києві їздять п’яними та ганяють вулицями — фото. Фото: facebook.com/Bilosh

Про велику кількість порушень правил дорожнього руху водіями престижних марок авто у столиці України стало відомо від поліції.

Незважаючи на те, що Україна вже 8 місяців перебуває у стані повномасштабної війни з Росією, деякі водії у столиці країни сідають за кермо, випивши алкоголю, «дрифтують» вечорами вулицями. Вони порушують правила дорожнього руху, а також порушують тишу у вечірню годину. Про це розповів перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами поліцейського, під час війни є люди, яким начхати на ситуацію в країні та бойові дії, що йдуть. Вони думають лише про «форсаж» по столиці на високих швидкостях.

За словами Білошицького, тільки за один вечір на вулиці Володимирській були зупинені автомобілі Mercedes, BMW і Porsche, що грубо порушили правила. До того водій Mercedes був п’яний.

Ще один недавній приклад – любителі їздити Києвом на заборонених швидкостях. Це також власники престижних авто — Mercedes та два BMW.

Також Олексій Білошицький повідомив, що досі є багато питань, які є пробілами у законодавстві, і вирішувати їх зараз не поспішають, оскільки під час війни це не є проблемою першочергової важливості. Серед них він назвав саме поняття дрифтингу і форсажу в місті, високого рівня шуму, який видають автомобілі, а також штрафні бали за численні правопорушення.

Фото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/BiloshФото: facebook.com/Bilosh

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua