Водопілля в Києві: рівень води в Дніпрі стабільний

Навчання ДСНС з подолання наслідків водопілля, 19 квітня 2023. Фото: Юлія Коршенко / Суспільне

Станом на ранок 1 травня рівень води в річці Дніпро у Києві не змінився. Він становить 9 296 см біля моста "Метро". Про це повідомили в КМВА у Telegram.

"Після двох днів незначного підйому, рівень водопілля стабілізувався і залишився на тій самій позначці, що і переддень. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий)", — повідомили у відомстві.

Зазначається, що утримується затоплення заплави шаром близько 20-30 см. Залишаються підтопленими заплавні території — острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате та приватні ділянки в районі Осокорків.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини тривають підтоплення дачних будинків та присадибних ділянок, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також тоді оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Протягом останніх днів тижня фіксується збільшення рівня води в річці. Голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні на початку травня.

Учора, 30 квітня, рівень води збільшився ще на 5 см, а перед цим, 29 квітня, він збільшився на 1 см.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua