Водовідведення під час блекауту: каналізаційно-насосна станція Ірпеня отримала генератор

Фото: Олександр Маркушин/Telegram

У громадах поблизу Ірпеня невдовзі має поліпшитись ситуація з водовідведенням під час аварійних чи планових вимкнень електроенергії. Центральна каналізаційно-насосна станція регіону отримала потужний дизель-генератор на 800 кВт.

Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, генератор комунальному підприємству "Ірпіньводоканал" передало Посольство України в Австрії за фінансової підтримки австрійської компанії Attensam.

Огляд фахівцями «Ірпіньводоканалу» обладнання для альтернативного живлення каналізаційної станції. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Як зауважив мер, цей подарунок є вкрай важливим для всього Приірпіння. Адже місцева центральна КНС перекачує в Київ стоки з усього Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля. Раніше на станції був менш потужний генератор, який під час вимкнення електроенергії дозволяв запускати в роботу лише один насос. Тепер в екстрених випадках зможуть працювати всі чотири насоси, що перекачують стічні води, зазначив Маркушин.

Що відомо про забезпечення Ірпеня генераторами

23 грудня "Ірпіньводоканал" отримав 5 дизель-генераторів для безперебійного водопостачання та водовідведення навіть за умов відсутності електроенергії. "До кінця цього року уся критична інфраструктура буде з паралельним незалежним живленням", — підсумував ірпінський мер Маркушин.

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Влада Ірпеня компенсуватиме вартість генераторів, закуплених для котелень. Відповідну програму ухвалили депутати на сесії міської ради. Місто повертатиме 50% вартості генераторів, придбаних для роботи систем опалення багатоквартирних будинків.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua