Воєнкому одного з районів Києва вручили протокол про корупцію

Виявилось, що він влаштував до себе на роботу близького родича.

У Києві воєнкому вручили протокол про корупцію / фото МВС

Воєнкому територіального центру комплектування (ТЦК) одного з районів Києва поліцейські вручили протокол про корупцію.

Як йдеться у повідомленні МВС, посадовець порушив вимоги антикорупційного законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«Керівник одного з районних у місті Києві територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки призначив на посаду до центру свого родича. Цими діями він порушив вимоги ст. 28 закону «Про запобігання корупції», не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів», — пояснили деталі в МВС.

Відео дня

Відповідно до чинного законодавства за правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачена адміністративна відповідальність. Тож стосовно посадовця склали адміністративний протокол за ч. 1 та 2 ст. 172-2 КУпАП.

Читайте також:

З військовим немає зв’язку: куди звертатися рідним (фото)

Проводив «виховну роботу»: на Полтавщині військком жорстоко побив підлеглого

Як зазначається у повідомленні, за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інциденти з воєнкомами в Україні

Останнім часом у країні почастішали неприємні інциденти з воєнкомами. Зокрема, буквально вчора суд арештував керівника Донецького обласного Територіального центру комплектування та соцпідтримки, якого викрили на організації схеми незаконного збагачення для свого оточення та допомозі криміналітету. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua