Встановлюють нові скляні елементи. Кличко показав, як ремонтують пошкоджений ракетою скляний міст у Києві

Пошкоджений російською ракетою пішохідно-велосипедний міст. Фото: Віталій Кличко/Facebook

У Києві триває відновлення пішохідно-велосипедного мосту, який був пошкоджений однією з російських ракет 10 жовтня. Скло для перильної огорожі та підлогове скло виготовили й доставили. На мосту вже встановлюють нові скляні елементи замість пошкоджених вибухом.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, із 16 елементів підлогового скла вже замінили 14. Також ремонтують освітлення перил.

"Наш міст вистояв! І вже невдовзі кияни та гості столиці зможуть знову гуляти ним та милуватися чудовими краєвидами нашого незламного міста", — написав мер Києва у Telegram.

Що відомо

  • Пішохідний міст, який відкрили у 2019 році було пошкоджено, однією з російських ракет 10 жовтня 2022 р. В результаті атаки скляна конструкція вистояла і залишилася майже непошкодженою.
  • Пішохідно-велосипедний міст виготовлений із 700 тонн сталі з заводу "Азовсталь" у Маріуполі, який до останнього захищали українські військові.
  • Проєкт велосипедно-пішохідного мосту презентували наприкінці 2017 року. У грудні наступного року розпочалися будівельні роботи, які завершилися наприкінці травня 2019 року. Для будівництва споруди використали 90% вітчизняних матеріалів, а її вартість оцінюється у 275 мільйонів гривень. Завдовжки у 216 метрів, а ширина доріжки змінюється з 6 до 14 метрів. Міст має звивисте полотно, де кожен вигин — це оглядовий майданчик, з якого можна побачити Європейську площу, Поділ, Лівий берег, Дніпро і північні райони міста.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua