Вступ 2022: якою є вартість навчання за контрактом в університетах Києва

Вступ 2022: якою є вартість навчання за контрактом в університетах Києва.

Вступ 2022: якою є вартість навчання за контрактом в університетах Києва. Фото: PRO-kyiv.in.ua

Зовсім скоро в Україні розпочнеться вступна кампанія-2022. Цього року навчання 11-класників було нелегким, але звичне всім ЗНО замінили на один мультипредметний тест, щоб зменшити навантаження дітям. Після його здачі абітурієнти почнуть подавати документи в обраний вуз і з вересня отримають статус студента.

Цього року в Україні середня вартість навчання за контрактом дорівнює 18 780 гривням за рік. PRO-kyiv.in.ua з’ясував скільки коштує навчання у різних університетах Києва.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У найвідомішому вузі Києва — Національному університеті імені Тараса Шевченка — вартість навчання за контрактом коштує від 23 тисяч до 66 тисячі гривень. Найдорожчим є навчання за спеціальністю «Економіка» з навчанням англійською мовою, а на другому місці — «Право» вартістю 61 тисяча гривень. Найдешевшими для навчання визначено спеціальності «Біологія», «Публічне управління та адміністратування»та «Географія». Цей університет визнано найдорожчим у Києві.

На другому місці за вартістю навчання на контракті є Національний університет «Києво-Могилянська академія». Найдорожчим її факультетом є «Міжнародні відносини», навчання тут коштує 62 тисячі гривень за рік. Найдешевша спеціальність у цьому вузі — це «Природничі науки», вартість навчання за рік складає 23 100 гривень. 

Третє місце займає вивчення лікарської справи з поглибленим вивченням англійської мови у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Вартість навчання тут коштує 60 000 гривень на рік. Найменшою за вартістю навчання на бакалавра в цьому вузі є спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія». Рік навчання тут коштує 18 832 гривні.

У «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського» найдорожчою спеціальністью є «Філологія», а саме вивчення англійської, німецької та французької мови. Вартість навчання на цих факультетах — 47 200 гривень. Найдешевшими спеціальностями в цьому вузі є «Галузеве машинобудування», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Електроніка», «Хімічні технології та інженерія» та «Прикладна механіка». Навчання за цими спеціальностями у КПІ коштує від 16 600 до 20 200 гривень.

У Національному педагогічному університеті імені Б. Грінченка найдорожча вартість навчання на контракті — 29 400 гривень. За цю суму студенти можуть навчатися на спеціальностях «Психологія»,  «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Міжнародні відносини,суспільні комунікації та регіональні студії», «Журналістика», «Іноземна філологія», «Економіка», «Політологія», «Туризм». Найдешевша вартість контракту в цьому вузі — 15 900 гривень на спеціальності «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю».

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана найдорожча вартість навчання за рік — 32 900 гривень на спеціальностях «Менеджмент бізнес-організацій», «Кібербезпека», «Міжнародні відносини» та «Право». Найменша вартість навчання — 26 200 гривень за рік навчання на «Соціальних науках», «Журналістиці» та  «Туризмі».

Найбільша вартість навчання в Національному авіаційному університеті коштує 32 тисячі гривень на спеціальності «Міжнародні відносини». А найдешевшими у цьому вузі є спеціальності «Прикладна математика», «Хімічні технології та інженерія», «Біотехнології та біоінженерія» — 17 тисяч гривень.

Читайте також:

Які вузи Києва потрапили в ТОП-100 кращих навчальних закладів України

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у лютому у Києві відкрили перший в Україні Американський університет, який розташували у будівлі Річкового вокзалу. Тут викладатимуть англійською мовою, тому іспит з цієї мови буде обов’язковою умовою під час вступу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua