Вулицями Ірпеня курсуватиме «автобус незламності»

Фото: Олександр Маркушин/Telegram

З четверга, 22 грудня, різними мікрорайонами Ірпеня курсуватиме мобільний пункт обігріву — автобус, де містяни можуть зігрітися і підзарядити гаджети. Транспорт надала місту єврейська релігійна громада. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, автобус для Ірпеня надали головний рабин Синагоги Бродського у Києві та керівник Всеукраїнського конгресу юдейських хасидських релігійних громад Моше Реувен Азман.

Представники єврейської релігійної громади демонструють Олександру Маркушину автобус, який слугуватиме пунктом обігріву для ірпінців. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Олександр Маркушин повідомив, що невдовзі для ірпінців опублікують маршрут і графік зупинок автобуса, який слугуватиме пунктом обігріву. Наразі фургон зупинився поруч із парком Незнайки.

Облаштування фургона, який курсуватиме як мобільний пункт обігріву. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Мер додав, що за участі представників юдейської громади в Ірпені запалили ханукію — підсвічник, на якому запалюють свічки з нагоди свята Хануки.

Що відомо

Нині в Ірпені працюють 6 цілодобових "пунктів незламності". Ще 4 пункти обігріву функціонують на території ірпінської громади. Їх адреси та розміщення інших важливих об’єктів в умовах надзвичайної ситуації нанесли на мапу спеціально створеного сайту.

В ірпінських "пунктах незламності" працюватимуть медичні бригади. Відвідувачі можуть проконсультуватися у фахових лікарів, виміряти тиск, сатурацію. Чергування медиків організували за ініціативи міського голови і завдяки співпраці з працівниками місцевих медзакладів.

Зоозахисники відкрили в Ірпені "пункт незламності" для тварин.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua