Вже 24 лютого Зеленському пропонували евакуювати Київ

Вже 24 лютого Зеленському пропонували евакуювати Київ.

Вже 24 лютого Зеленському пропонували евакуювати Київ. Фото: t.me/OP_UA

Президент України Володимир Зеленський розповів журналістам, що питання евакуації Києва стояло на порядку денному з першої доби повномасштабної війни.

Сьогодні, 16 листопада, Володимир Зеленський дав інтерв’ю, під час якого розповів, що ще на початку російського вторгнення йому надійшла пропозиція евакуювати з Києва всіх мешканців, законсервувати всю інфраструктуру, закрити всі магазини та вимкнути електрику.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Така пропозиція Президенту базувалася на ймовірності, що у Києві через удари ворога не буде світла, питної води та інших необхідних для життя благ.

У відповідь на це Зеленський відповів, розповідає він сам, що якщо відбудуться ракетні удари на всій території України, то куди можна вивезти все населення? «До Польщі, Словаччини, Румунії?». Далі він наголосив, що ніхто не дасть гарантії, що Росія в такому разі не окупує всю територію України.

Зеленський вважає, що якби з України виїхали усі жителі, то українці втратили б свою державу. Президент вважає, що хоч захищають країну військові, їхня головна мотивація — не заробітна плата, а рідна земля та їхні родичі. І якби сім’ї всіх захисників Батьківщини залишили Україну, то мотивації до опору у бійців було б менше.

Нагадаємо, 7 листопада PRO-kyiv.in.ua писав про те, що прем’єр-міністр України Шмигаль має «план Б» з евакуації з Києва.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua