У Білорусі після падіння ракети на її території заговорили про «провокації ЗСУ» (відео)

Міноборони Білорусі заявляє, що розглядає дві версії події.

У Білорусі говорять про «провокації ЗСУ» / скріншот

Начальник управління зенітних ракетних військ Білорусі, полковник Кирило Казанцев прокоментував падіння ракети у РБ. Він продовжує стверджувати, що ракета — українська, а сам інцидент — «провокація з боку ЗСУ».

Відповідне відео поширили у Міноборони Республіки Білорусь. «Як зазначалося раніше, в Іванівському районі засобами протиповітряної оборони була вражена ціль, яка прилетіла з українського боку. Бойові розрахунки відпрацювали штатно. Але щодо цього інциденту залишаються питання», — заявив Казанцев.

Міноборони Білорусі заявляє, що розглядає дві версії події:

Відео дня

  • ненавмисний пуск зенітної керованої ракети через низьку навченості розрахунку або несправності ракети; 
  • навмисна провокація Збройних сил України.

У Білорусі прокоментували падіння ракети на їх території

На території Білорусі 29 грудня впала ракета — Мінськ звинуватив Україну

У четвер, 29 грудня, Міноборони РБ заявило, що ППО Білорусі збила українську ракету під час масованої ракетної атаки Росії по Україні.

«У ході перевірочних заходів попередньо встановлено, що уламки належать зенітній керованій ракеті С-300, випущеній з території України», — повідомили в МО Білорусі. 

У Міністерстві оборони України заявили про готовність до участі в розслідуванні інциденту з падінням ракети С-300 в Білорусі під час масованої ракетної атаки росіян. Київ готовий запросити до участі в такому розслідуванні авторитетних експертів з-поміж держав, які не пов’язані з підтримкою держави-терориста Росії в будь-якій формі.

29 грудня в Білорусі заявили, що викликали в МЗС посла України Ігоря Кизима, якому був заявлений рішучий протест у зв’язку із зафіксованим нібито «пуском з території України зенітної керованої ракети С-300 у напрямку території Білорусі».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua