У Бородянці після вигнання окупантів з’явилася «Дівчинка під сонцем» (фото, відео)

Сьогодні — річниця звільнення Київської області від російських окупантів.

У Бородянці відкрили скульптуру «Дівчинка під сонцем» / фото facebook.com/isdgroup

У Бородянці в річницю деокупації Київщини відкрили скульптуру »Дівчинка під сонцем». Рік тому, 2 квітня 2022 року, Збройні Сили України повністю звільнили Київську область від російських окупантів.

Сьогодні у Бородянці, одному з найбільш постраждалих містечок на Київщині, відкрили символічну скульптуру, присвячену памʼяті тих подій, йдеться в сюжеті «Сніданку з 1+1» на каналі «1+1 Україна».

Автор скульптури — Євген Примаченко. На її створення автора надихнуло фото Олексія Фурмана, на якому дівчинка сидить на гойдалці на тлі розбомбленого будинку. 

Скульптор розповів, що основний сенс його роботи — створити дівчинку на гойдалці, але під захистом. Ця робота має динамічний характер й показує, що життя триває, ми рухаємося до перемоги.

У Бородянці відкрили скульптуру «Дівчинка під сонцем» / фото facebook.com/isdgroup

Примаченко каже, скульптура — символ того, що життя повертається до сильно постраждалої Бородянки під час вторгнення сюди російських окупантів.

Окупація Бородянки

За 38 днів, проведених під російською окупацією, тихе селище міського типу Бородянка в Київській області, що не має ніяких військових об’єктів, перетворилося на суцільні руїни й біль: окупанти майже повністю розбили житлові будинки, дитячі майданчики, сади, школи, парки.

До повномасштабного вторгнення РФ в Бородянці проживало трохи більше ніж 13 тис. осіб. Скільки зараз – невідомо.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua