У Броварах починає роботу «Школа фізичного терапевта»: деталі проєкту

Реабілітація на тренажері. Фото: Благодійний фонд «Кран»

У Броварах на базі науково-практичного центру нейрореабілітації "НОДУС" у серпні відкривають "Школу фізичного терапевта". Лікарів з усієї України навчатимуть методикам лікування нейротравм у поранених військових і цивільного населення.

Про це повідомляє один із партнерів ініціативи Асоціація "IT Ukraine".

Перша група студентів складатиметься з кількох десятків медпрацівників з усієї країни, які пройдуть спеціальний відбір. Навчання безкоштовне і триватиме протягом місяця.

Після завершення курсу лікарі повернуться до своїх медзакладів, де поширюватимуть практики нейрореабілітації.

Серед викладачів – лікарі клініки "НОДУС" та інших лікувальних закладів країни.

За рік у "Школі фізичного терапевта" планують підготувати близько 200 фахівців, кожен із яких зможе працювати в середньому з 10-тьма травмованими пацієнтами.

Проєкт реалізовують за підтримки спонсорів — компанії ЕПАМ Україна та Благодійного фонду "КРАН".

Зареєструватись на навчання можна за посиланням.

Що відомо про реабілітацію військових у Києві та області

У Києві 38 комунальних медичних закладів цього року підписали договір із Нацслужбою здоров’я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

Київщина отримала від благодійників першу партію протезів для ранньої реабілітації. 20 soft-протезів рук закупили за кошти благодійників з Великої Британії, а привезли гуманітарну допомогу представники громадської організації "Українська медична місія".

МОЗ розробляє план подальшої реконструкції Центру ветеранів війни на Київщині. У планах – ремонт і оснащення двох із чотирьох корпусів установи, де лікують поранених військових.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua