У Броварах поліція перевіряє навчальні заклади через повідомлення про можливий теракт

Фото: УНІАН

У Броварах на Київщині школярів відпустили додому через повідомлення про можливий теракт. Поліція обстежує навчальні заклади. Інформація про загрозу поки не підтвердилась.

Як повідомили Суспільному в Управлінні освіти та науки Броварської міської ради, навчальні заклади міста у ніч проти 23 січня отримали електронного листа з погрозами щодо учнів. Текс написаний російською мовою. Невідомий автор представився нібито "випускником психлікарні", а нині — учасником терористичного угрупування ІДІЛ. Він заявив про наміри прийти зі зброєю до деяких шкіл і відкрити стрілянину по учнях. Після отримання погроз керівництво управління освіти звернулося до правоохоронців. "О 12:45 навчання у броварських школах було припинено", — уточнила начальник Управління освіти та науки Броварів Оксана Мельник. За її словами, правоохоронці прибули з перевірками до 11 навчальних закладів міста.

У пресслужбі поліції Суспільному прокоментували, що перевірка закладів освіти у Броварах триває. Як поінформувала речниця поліції Київської області Ірина Прянішнікова, наразі повідомлення про загрозу учням чи навчальному процесу не підтвердилися у жодній із шкіл чи ліцеїв на території міста. Офіційно дозвіл на повернення школярів і вчителів до навчальний закладів правоохоронці дадуть після повного обстеження територій і завершення усіх безпекових заходів. Правоохоронці також розшують автора листа з погрозами на адресу навчальних закладів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua