У Бучанському районі відновили амбулаторію за кошти благодійників

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

На Київщині відбудували амбулаторію у селі Дмитрівка Бучанського району. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоровʼя України. В березні 2022 амбулаторія була повністю знищена внаслідок обстрілів російської армії.

Як зазначають в МОЗ, цей медзаклад обслуговує понад 6 000 місцевих пацієнтів і має критичне значення.

"За допомогою благодійників амбулаторія наразі повністю відновлена, забезпечена необхідним сучасним обладнанням та знову відчинила свої двері для пацієнтів", — йдеться у повідомленні.

Опалення амбулаторії забезпечує твердопаливний котел — як альтернативне джерело тепла, а безперервну подачу електроенергії подають два генератори.

Один із коридорів амбулаторії. Фото: Міністерство охорони здоров’я України

За 11 місяців війни в Україні постраждали 1 206 обʼєктів медичних закладів, 171 обʼєкт повністю зруйновано. Повністю відновлено 143 обʼєкти медзакладів, повідомили у МОЗ.

Що відомо про руйнування і відновлення Київщини внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Унаслідок бойових дій навколо Києва в лютому-березні 2022 року на Київщині зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад. Через вторгнення російських військ у Київській області було пошкоджено понад 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків.

На Київщині відновлено понад 6 400 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. Ще майже 3 700 об’єктів відновлені частково, але забезпечено життєдіяльність.

У липні цього року в бюджеті Київської області додатково передбачили 87 мільйонів гривень на відбудову регіону.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua