У Бучанському районі виявили тіла двох цивільних, вбитих росіянами

Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

19 вересня у Бучанському районі в лісі неподалік селища Ворзель знайшли тіла двох мирних жителів, вбитих російськими військовими. Про це повідомляють у пресслужбі Бучанської міської ради.

"Під час патрулювання лісу вздовж Варшавської траси в районі селища Ворзель добровольцями Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 були виявлені останки двох людей у цивільному одязі", — йдеться у повдіомленні.

На місце викликали наряд Національної поліції.

Що відомо

  • Останки вбитої російськими військовими людини виявили у селі Мощун Бучанського району. На земельній ділянці неподалік лісу поліцейські знайшли присипаний землею череп. За даними поліції Київщини, станом на 9 вересня було виявлено 1360 тіл загиблих під час активний бойових дій на території області.
  • Поліцейські знайшли рештки щонайменше двох людей, які російські військові вбили та спалили в одному з гаражів Бучі на Київщині.
  • На колишніх позиціях армії РФ у селі Здвижівка Бучанського району поліція виявила ще одне тіло вбитого росіянами цивільного. У чоловіка були зв'язані руки і чохол на голові.
  • 15 серпня поліція Київщини неподалік Здвижівки виявила тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини та його сім‘ї війська РФ обстріляли в кінці лютого, коли мирні мешканці намагались евакуюватись з окупованого  району Київської області. На початку квітня виявили тіла двох інших членів цієї сім'ї, а тіло батька за кілька місяців у серпні.
  • Поблизу окопів російських військових знайшли захоронення у селі Блиставиця, поблизу Здвижівки виявили могилу з саморобним хрестом, а біля Нового Залісся побачили зв'язаного мотузкою мирного жителя.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua