У Бучі комунальники відремонтували ретрогенератор радянських часів

Фото: Анатолій Федорук/Telegram

У Бучі співробітники комунального підприємства "Теплокомунсервіс" змогли відремонтувати і запустити в роботу електрогенератор радянських часів. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, радянський генератор тепер слугуватиме громаді. Комунальники здійснили всі необхідні випробування. Пристрій підключать у приміщенні котельні по вулиці Героїв Майдану. Одночасно він постачатиме енергію до іншої котельні — по вулиці Енергетиків.

"Таким чином центральний масив міста Бучі буде з теплом попри відключення, якщо, звісно, матимемо достатній тиск газу", — зауважив бучанський міський голова.

Що відомо

  • На початку листопада Буча Київської області отримала генератор потужністю 650 кВт від партнерів з македонського міста-побратима Кавадарці. Цієї потужності вистачить, щоб забезпечити електропостачанням об’єкти критичної інфраструктури в центрі міста, інформували в міській раді.
  • Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області. Це вже не перша допомога, яку отримує Бучанська громада від литовського міста-побратима. Усі генератори мали встановити на об’єкти критичної інфраструктури.
  • Наприкінці вересня міський голова Бучі Анатолій Федорук поінформував, що у місті з 35 котелень 33 — повністю готові до опалювального сезону. Також підготували альтернативні джерела обігріву: генератори та пересувну котельню.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua