
Тренування учнів в оновленій школі бойових мистецтв, м. Буча, Київська область, 14 травня 2024 р. Бучанська міська рада/Telegram
У Бучі після ремонту відкрили школу бойових мистецтв. Сьогодні, 14 травня, там провели тренування юних спортсменів. Будівля була зруйнована під час російського вторгнення у 2022 році. Її відновили завдяки допомозі Тайваню.
Про це йдеться у повідомленні Бучанської міської ради в Telegram.
Сучасний спортивний центр розташований на базі колишнього спортклубу по вулиці Києво-Мироцька, 69.

Школа бойових мистецтв, м. Буча, Київська область, 14 травня 2024 р. Бучанська міська рада/Telegram
Першими до школи зайшли майбутні вихованці: дзюдоїсти, каратисти та учні інших видів бойових мистецтв. Крім залів для тренувань, у будівлі розмістили шаховий клуб.
Найближчим часом відділ молоді та спорту Бучанської міськради сформує графіки занять для учнів спортивної школи.
На відкриття закладу онлайн долучилась посол Тайваню в Польщі пані Шерон Ву.
Про те, що Тайвань допоможе відновити приміщення ДЮСШ бойових мистецтв у Бучі, стало відомо в серпні минулого року. Будівлю зруйнували російські війська під час повномасштабного вторгнення на територію Київщини. Тайвань виділив на облаштування школи понад 18 мільйонів гривень.
У листопаді минулого року у приміщенні перекрили дах, оновили фасад і почали виконувати внутрішні оздоблювальні роботи.
На початку травня 2024 року в закладі почали монтувати необхідне для спортивних занять обладнання.
У школі займатимуться різними видами бойових мистецтв, зокрема, дзюдо, самбо та кунг-фу.
Читати ще

Читати ще Домівка для понад 60 жителів: на Київщині ремонтують багатоповерхівку за кошти ФЛН
Топ дня

У Києві та області діють екстрені відключення світла — ДТЕК 14 травня, 21:49

Підготовка до нацспротиву: майже 100 жителів Київщини завершили навчання 14 травня, 11:30

У центрі Києва два дні поспіль може бути обмежений рух пішоходів та авто: яка причина 14 травня, 09:04

У Києві проводять тижневик боротьби з меланомою. Де можна пройти обстеження 13 травня, 21:09

В одній із громад Київщини проведуть військові навчання 13 травня, 17:57
Вибір редакції

У Києво-Печерській Лаврі оцифрували Церкву Спаса на Берестові з давньоруськими фресками

Акцент на лікуванні контузій і психотравм: київський реабілітаційний центр «Лісова поляна» співпрацюватиме з МОЗ

«Зберегти й розвиватися в умовах війни»: у Києві відзначають розвиток культурної сфери

У Києві хочуть знести садибу Зеленських

У Києві з приходом тепла активізувалися кліщі: як вберегти домашніх тварин від укусів — поради ветеринарів
