У Бучі побудують нову школу — мер

Міський голова Бучі Анатолій Федорук, фото: Суспільне

У Бучі побудують нову школу з дошкільним закладом. Там зможуть навчатися 720 учнів та 150 дошкільнят. Допомагатиме у будівництві Литва.

Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук під час Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції "Освіта, освітяни — незламні у війні".

В межах конференції Анатолій Федорук та представник литовської інвестиційної компанії підписали меморандум щодо співпраці з проєктування та залучення коштів на будівництво нового закладу середньої і дошкільної освіти.

Планується, що в школі буде 29 класних кімнат, спортзал, стадіон, біговий майданчик, кухня на 220 місць, комп'ютерні класи, майстерні, бібліотеки.

Мер Бучі також додав, що на території Бучанської громади внаслідок російської збройної агресії із 33 освітніх закладів 24 — були пошкоджені. Там до першого вересня мають завершити ремонтні роботи.

"Ми ремонтуємо покрівлі, ремонтуємо вікна, ремонтуємо самі будівлі, тому що ступінь руйнації є досить високий — 75 відсотків і вище. Приймаємо управлінські рішення, що на тому місці може і не варто відбудовувати, а робити нові сучасні комплекси. Головне, щоб кожен заклад до першого вересня має бути оснащай і він буде оснащений безпековими нормами. Для того, щоб педагоги, і, головне, діти та їхні батьки були впевнені, що відвідуючи той чим інший заклад у Бучанській громаді, вони захищені по всім стандартам і нормам", — сказав Анатолій Федорук.

Що відомо

  • Станом на 18 липня у трьох школах Бучанського району, які були пошкоджені внаслідок бойових дій, завершили поточний ремонт. Тривають ремонти у 29 закладах освіти у Бучанській, Баришівській, Бородянській, Великодимерській, Димерській, Іванківській, Макарівській громадах, повідомили у Київській ОВА.
  • Для учнів тих закладів освіти, що під час війни зазнали значних руйнацій, будуть організовані шкільні автобуси до найближчих вцілілих шкіл.
  • З вересня навчання можуть відновити лише у школах зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників. Якщо неможливо забезпечити укриття для всіх, навчання має проводитися у кілька змін, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua