У Бучі вдалося встановити особи ще п’ятьох вбитих росіянами людей — Федорук

Чоловіки несуть труну з неопізнаними останками мирного жителя, убитого російськими військами під час окупації в Бучі, Київська область. Одинадцять неопізнаних тіл, ексгумованих із братської могили, поховано в Бучі в четвер. 11 серпня 2022 р. Фото: АР

Через аналіз ДНК вдалося ідентифікувати ще п'ятьох людей, яких вбили російські військові під час окупації Бучанської громади Київщини. Загиблі поховані на міському цвинтарі у Бучі під номерними знаками.

Про це повідомив під час пресконференції мер Бучі Анатолій Федорук.

За його словами, особи загиблих вдалося встановити завдяки їхнім родичам, які в пошуках зниклої рідні нещодавно звернулися до Бучанської міської ради.

Федорук розповів, що на цвинтарі у Бучі поховано 76 людей, особи яких не вдалося встановити або тіла яких не забрали родичі.

Загалом під час тимчасової окупації російськими військами Бучанської громади, було вбито 419 людей. Із них 90 відсотків — ідентифікували, повідомив Анатолій Федорук.

"Як показали відповідні процедури, 93 відсотки тіл із кульовими отворами, а це говорить про навмисне вбивство. Наголошую, це не під завалами, не від осколків, а саме кульові отвори", — сказав Анатолій Федорук.

Що відомо

  • 2 вересня на цвинтарі в місті Буча Київської області відбулося останнє масове поховання українців, які були вбиті росіянами під час окупації міста в березні та лютому. Частина тіл досі не ідентифіковані.
  • На території Бучанської громади знайшли та ідентифікували 458 тіл людей, які загинули внаслідок російської військової агресії. Серед загиблих 12 дітей віком до 21 року. 9 серпня У Бучі поховали 15 цивільних, тіла яких не вдалося опізнати. З них — 14 чоловіків та 1 жінка. 8 чоловіків знайшли в Мироцькому, вони були закатовані і розстріляні. На всіх тілах є сліди тортур, поранення в голову і грудну клітину.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua